Четвер, 18.04.2024, 21:08

 Дієти - Форум

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Як Ви потрапили на форум
Всього відповідей: 98
Погода
Друзі сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » П’ять хвилин для себе » Будьмо здорові » Дієти
Дієти
ArielДата: Неділя, 03.02.2013, 20:30 | Повідомлення # 1
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Дієта (грец. δίαιτα — спосіб життя, режим харчування) — сукупність правил споживання їжі людиною або іншим живим організмом. Дієта може характеризуватися такими факторами, як хімічний склад, фізичні властивості, кулінарна обробка їжі, а також час та інтервали прийому їжі. Дієти різних культур можуть суттєво відрізнятися та включати або виключати конкретні продукти харчування. Вибір дієти впливає на здоров'я людини.
Зайва вага - це не тільки проблеми з підбором гардеробу та супутні комплекси неповноцінності і поганий настрій. Це абсолютно реальне захворювання, яке може призвести до багатьох серйозних порушень здоров'я.
Основна причина появи зайвої ваги - банальне переїдання. Тільки 1% захворювань ожирінням пов'язаний з патологією центральної нервової та ендокринної систем. У всіх інших випадках ожиріння можна розглядати як наслідок переважання приходу енергії над її витратою.



Взято тут:

Чи "сиділи" Ви колись на дієті? Якщо так то на якій? Порекомендуйте дієту, яка дає хороший результат та найменше шкодить здоров'ю.


 
ЮленькаДата: Понеділок, 04.02.2013, 17:13 | Повідомлення # 2
Мадам Цікавість
Група: Подружка
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сиділа на "Японській".Скинула 7 кг за 13 днів.Сидіти на ній було дуже важко:постійно хотілось спати і ті продукти,що можна було вживати дуже набридли за дні дієти.Після дієти кілограми повернулись дуже швидко,ще й друзів привели. Моя порада,краще не сидіти на дієтах,а правильно харчуватися. Найбільш наближена дієта до здорового харчування Міріманової.Вона полягає в тому,що до 12 ви їсте все що хочете, а після за принципом роздільного харчування. А також раджу всім займатися фізичними вправами,особливо бодіфлексом (вправи необхідно виконувати,правильно дихаючи).
 
NikaДата: П`ятниця, 08.02.2013, 10:32 | Повідомлення # 3
Міс Життєрадісність
Група: Подружка
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сиділа на "кримльовський" дієті схудла на 8 кг за місяць. Головне виходити з дієти поступово, щоб не набрати знову ту вагу від якої так тяжко позбувався. Зараз дотримуюсь програми "-60" їм усе солодке і калорійне до 12:00, а після 12 тільки легенькі салатики, супчики, кефір і йогурт.
 
ИрухАДата: Понеділок, 11.03.2013, 15:13 | Повідомлення # 4
Міс Сором'язливість
Група: Придивляюся
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також проти коротких та важких дієт, вони лише шкодять здоров"ю, а скинуті кг все одно повертаються.
Для себе я відкрила систему мінус 60 більше місяця тому. Дуже нею задоволена. Також виконую фізичні вправи по курсу "Похудій за 30 днів із Джілліан Майклс". Лише 25-27 хвилин в день і почуваєш себе чудово.


НЕ ПОТРІБНО ПОСПІШАТИ - АДЖЕ ПОПЕРЕДУ ЛИШЕ СТАРІСТЬ!!!
 
ЮленькаДата: П`ятниця, 22.03.2013, 23:38 | Повідомлення # 5
Мадам Цікавість
Група: Подружка
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
А найголовніше любити себе в будь-якому вигляді і тоді все досягається дуже швидко.

Повідомлення відредагував Юленька - П`ятниця, 22.03.2013, 23:40
 
ЛилияЦветокДата: Субота, 23.03.2013, 15:25 | Повідомлення # 6
Міс Сором'язливість
Група: Новачок
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
До похудения на весах стрелки показовали 83 кг , что бы похудеть принемала препарат. Принемала препарат около 3-х месяцев , за это время похудела на целых 30 кг , это получаеться по минус 10 кг за месяц , при этом никаких тебе занятий спортом , никаких физических нагрузок….
 
ArielДата: Неділя, 24.03.2013, 16:47 | Повідомлення # 7
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 918
Статус: Offline
ЛилияЦветок, особисто Я проти всіляких препаратів, які обіцяють швидке і без зусиль схуднення. Адже вони наносять немалу шкоду здоровью.

 
Alenka_angelДата: Середа, 27.03.2013, 01:09 | Повідомлення # 8
Міс Сором'язливість
Група: Придивляюся
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Ирухa?підскажіть, а що то за система мінус 60?
 
ЗлючкаДата: Субота, 30.03.2013, 19:02 | Повідомлення # 9
Фрау Цілеспрямованість
Група: Організатор СП
Повідомлень: 179
Репутація: 1
Статус: Offline
я ніяких дієт не дотримуюсь, бо ще годую малого. А щоб підтримувати себе хоть трішки в формі виконую фізичні вправи по курсу "Схудни за 30 днів із Джілліан Майклс"
 
ArielДата: Субота, 30.03.2013, 23:47 | Повідомлення # 10
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Злючка, ну і як тобі дана програма допомагає?

 
karlittaДата: Четвер, 30.05.2013, 08:44 | Повідомлення # 11
Міс Сором'язливість
Група: Новачок
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Відредактовано адміністрацією
 
AssolДата: Четвер, 30.05.2013, 13:03 | Повідомлення # 12
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 649
Статус: Offline
karlitta, Ваше одне повідомлення я вже видалила, так як воно суперечить правилам форуму. Ви додали ще одне, його я також прибрала. Буде ще одне - буде бан.
 
Форум » П’ять хвилин для себе » Будьмо здорові » Дієти
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: