П`ятниця, 26.04.2024, 01:18

 Гучність почуттів - Форум

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Як Ви потрапили на форум
Всього відповідей: 98
Погода
Друзі сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Справи домашні » Поговоримо про це... » Гучність почуттів
Гучність почуттів
ZolushkaДата: Субота, 08.02.2014, 13:06 | Повідомлення # 1
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 467
Статус: Offline


Є такий жарт: "Після хорошого сексу навіть сусіди виходять покурити!"

Отож, пропоную поговорити про крики під час сексу.

Дослідження на тему жіночої копулятивної вокалізації (так по-науковому називається ор під час статевого акту ) опубліковано в журналі Archives of Sexual Behavior і зводиться ось до чого: експерти детально опитали 71 жінку у віці від 18 до 48 років в рамках заданої теми і зробили висновки. Більшість жінок дійсно схильні видавати звуки під час сексу, але не обов'язково під час оргазму. 66% заявили, що кричать з метою наблизити оргазм партнера, 87% намагаються таким чином підтримати чоловічу самооцінку. А власне свій оргазм більшість жінок переживають раніше. І частіше мовчки, пише sexyweek.ru

Виходить, що жінки кричать в ліжку, щоб догодити чоловіку? Припускаю, що дана гіпотеза має право на життя. Але ж не всі жінки такі!!! Сьогодні багато жінок - такі собі амазонки, які й думки не припускають, що чоловікам треба цілеспрямовано догоджати, лестити й всіляко підкреслювати, що він - альфа-самець!

Ось тут є питання-відьповідь по даній темі, де сексолог пише:"Удовольствие далеко не всегда проявлется одинаково... Все зависит от натуры, характера, типа нервного реагирования."

А яка Ваша думка? Як виявляєте Ви свої почуття і як реагує Ваш партнер?
 
GalaДата: Четвер, 20.02.2014, 20:29 | Повідомлення # 2
Мадам Цікавість
Група: Подружка
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну... Наважусь відповісти першою: я інколи не можу втриматись, а чоловік вважає, що я прикидаюся confused
 
NikaДата: Четвер, 20.02.2014, 22:50 | Повідомлення # 3
Міс Життєрадісність
Група: Подружка
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я взагалі себе не стримую, і моєму чоловікові це подобається! biggrin
 
Форум » Справи домашні » Поговоримо про це... » Гучність почуттів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: