П`ятниця, 19.04.2024, 04:56

 Соління, консервація, закваска помідорів - Форум

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Як Ви потрапили на форум
Всього відповідей: 98
Погода
Друзі сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Клуби за інтересами » Кулінарія » Соління, консервація, закваска помідорів
Соління, консервація, закваска помідорів
ZolushkaДата: Четвер, 11.09.2014, 12:18 | Повідомлення # 1
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 467
Статус: Offline
Всим привіт!

Відразу зізнаюся, що тему створюю для того, щоб мені допомогли help
Справа в тім, що мені захотілося квашених зелених помідорчиків. Отож, результати знайдені в мережі я викладаю, і буду чекати на інформацію від вас!

Зелені квашені помідори


Дуже важливо знати і пам'ятати про те, що в недозрілих (зелених) помідорах міститься отруйний соланін, кількість якого скорочується до безпечного для здоров'я в разі визрівання овочів. Також соланін руйнується в кислому середовищі, тому вживати в їжу квашені помідори слід не раніше, ніж через тиждень з моменту засолювання.

Рецепт 1.
Легко й просто:
Інгредієнти:
лист смородиновий
хрін (листя, корінь)
перець червоний пекучий
часник
помідори
сіль
кріп (парасольки)

Приготування:
В 3-х літрову банку укладаю 1 парасолька кропу, 3 -4 листочка смородини, шматочок хрону або листок, 1 червону гірку перчину і 3-4 зубчики часнику / можна нарізати /.
Укладаю помідори і заливаю холодною водою з-під крану. Зверху висипаю 1 стопку солі / 100 гр /
Закриваю простою кришкою і на балкон до осені-зими. Звичайно, краще в льох, але в мене його немає.
Я солила зелені помідори, але можна і червоні. Вони виходять "газовані".
Сайт povarenok.ru


Рецепт 2.
Швидко:
Інгредієнти:
Помідори зелені - 1 кг
Болгарський перець - 1-2 шт.
Часник - 4 зубчики
Оцет 9% - 50 мл
Рослинна олія - 50 мл
Цукор - 50 г
Сіль - 1 ст. ложки
Червоний перець (за бажанням) - 0,25-0,5 ч.л.
Зелень - за смаком

Приготування:
Зелень помити і дрібно нарізати.
Помити помідори.   Порізати помідори на шматочки.
Перець помити, почистити і порізати соломкою.   Часник почистити і дрібно нарізати або розчавити в часничниці.
Всі інгредієнти змішати з оцтом, рослинним маслом, цукром і сіллю. Перемішати.
Викласти в банки. Банки закрити поліетиленовими кришками. Поставити в холодильник на 8:00. Помідори готові.


Поділіться й ви рецептами своїх запасів на зиму!
 
AssolДата: П`ятниця, 12.09.2014, 09:51 | Повідомлення # 2
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 649
Статус: Offline
Рецепту зелених ще й квашених, на жаль, нема.... Оце тобі заманулося! biggrin
Є рецепт дуже смачних консервованих, ще й червоних )))

На дно 3-х літрової банки покласти порізану кружальцями велику цибулину, помиті помідори, залити окропом і парити 30 хвилин. Потім воду злити а в банку добавити 80 гр. оцту, 80гр. солі, 80 гр. цукру. Залити новою порцією окропу і закатати. Банки перевернути догори ногами і закутати, наприклад, старим одіялом biggrin . Через годин 12 розмотати і віднести в темне і прохолодне місце.
 
Форум » Клуби за інтересами » Кулінарія » Соління, консервація, закваска помідорів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: