П`ятниця, 29.03.2024, 00:14

 Сімейний бюджет - Форум

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Як Ви потрапили на форум
Всього відповідей: 98
Погода
Друзі сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Справи домашні » Моя сім'я » Сімейний бюджет (як ви плануєте, хто у вас казначей?)
Сімейний бюджет
ЧарівницяДата: Неділя, 03.02.2013, 08:56 | Повідомлення # 1
Пані Зразковість
Група: Гуру спілкування
Повідомлень: 385
Репутація: 3
Статус: Offline
Що таке гроші і для чого вони потрібні, кожен з нас дізнається з самого дитинства. Але, якщо хтось так і “завмирає” в дитячому розумінні заробітку, фінансів і бюджету, то хтось вчиться і вміє розпоряджатися грошима по-дорослому. Тим не менше, і тих, і інших підстерігають зовнішні ризики і просто спокуси, хвилинні слабкості. Є багато варіантів як скоротити сімейні витрати. Розумні люди давно придумали для себе способи обмеження, які вони вибирають самі. Виберіть той, що підходить саме вам.

Серед простих і дієвих можна порекомендувати такі:

1.Правило чотирьох конвертів;

2.Ведення бюджету;

3.Відкладання фіксованої частини доходу на майбутнє.

Давайте, для початку визначимося, скільки і на що вам потрібно грошей. Після отримання зарплати розподіліть її по конвертах і підпишіть кожен: кредит, комуналка, харчування і розваги, покупка одягу… Десяту частину грошей відкладіть в окремий, “недоторканний” конверт. Так ви визначите ваші постійні витрати і створите резерв для непередбачених обставин.

Облік витрат вести просто. Для цього достатньо блокнота і ручки, або таблиці Excel в комп’ютері. Можете скористатись готовими шаблонами для ведення особистого бюджету.

А як ви плануєте сімейний бюджет? Хто у вас відповідає за нього? Ви маєте загальний бюдет чи у кожного свій?


 
ZolushkaДата: Понеділок, 04.02.2013, 07:40 | Повідомлення # 2
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 467
Статус: Offline
В моїй сім"ї гроші - річ спільна. В нас немає понять "мої гроші" чи "твої гроші". Та частіше грошима керую я. Це тому, що мені більше відомо, що необхідно придбати. І я ж стежу за тим, щоб у чоловіка в гаманцеві були гроші на транспортні витрати та на маленькі чоловічі радості по типу цигарок.
 
Форум » Справи домашні » Моя сім'я » Сімейний бюджет (як ви плануєте, хто у вас казначей?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: