Субота, 20.04.2024, 06:38

 Дрібні ласощі - велике задоволення - Форум

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Як Ви потрапили на форум
Всього відповідей: 98
Погода
Друзі сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Клуби за інтересами » Кулінарія » Дрібні ласощі - велике задоволення (Цукерки, зефір, мармелад та інші солодощі, що не випікаються)
Дрібні ласощі - велике задоволення
ZolushkaДата: П`ятниця, 01.02.2013, 14:58 | Повідомлення # 1
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 467
Статус: Offline
Буває так, що душа бажає чогось солоденького, а торт - це довго (доки спечеш та доки пропитається кремом), а влітку взагалі духову шафу (духовку) вмикати не хочеться. Вихід завжди є!
Пропоную зробити зефір. Для цього нам необхідно: 2 ст цукру, 2 ст. л. швидкорозчинного желатину, 1,5 ч. л. лимонної кислоти, 1 ст. л. ванільного цукру, 1 ч. л. соди чи іншого розпушувачу.
Докладний рецепт знайдете тут. Від себе хочу додати: відразу після приготування маса нагадує більше бізе, а не магазинний зефір. Якщо дасте масі шанс постояти добу, то отримаєте справжній зефір. У нас ще жодного разу не виходило залишити хоч шматочок на довше smile
 
AssolДата: П`ятниця, 01.02.2013, 23:20 | Повідомлення # 2
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 649
Статус: Offline
Зефір виходить дуже смачний!

Quote (Zolushka)
Якщо дасте масі шанс постояти добу,


Шансів ми нікому не даємо cool

У мене навіть добу не стояв...
 
ZolushkaДата: Четвер, 07.02.2013, 01:59 | Повідомлення # 3
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 467
Статус: Offline
Часто замість магазинних цукерок я готую карамельки вдома. Менше споживання хімії+економія коштів+економія часу, якщо магазин не прямо під вікнами.

Класична карамель:
- 5 ст.л. цукру;
- 1 ст.л. води (або іншої рідини);
- на кінчику ножа лимонної кислоти або 1 ч.л. оцту.
Все в посудину і варимо доки не загусне і не набуде приємного золотистого кольору. Я капаю на тарілку і дивлюсь чи карамелізується, ну і куштую чи хрускотить.
Виливаємо в попередньо змащену форму.
УВАГА!!! Рідини необхідно самий мінімум, тільки щоб цукор зволожився. Якщо у вас цукор вологий, то рідини можливо піде менше.

Роблю ще горіхи в карамелі:
1. Ядра горіхів промиваю в теплій воді, щоб змити весь пил.
2. Засипаю цукром і ретельно обмішую. Цукор повинен вкрити горіхи з усіх сторін, не менше!
3. Даю постояти кілька хвилин, щоб цукор намок від води, що лишилась на горіхах після миття. За необхідності добавляю трохи води.
4. Якщо додати лимонної кислоти, то отримаєте козінаки. Я не додаю і в мене виходять горіхи в хрусткій карамелі.
5. Варимо до готовності, виливаємо у форму або на пергамент викладаємо "ковбаскою".

Знахідка! Якщо при варінні класичної карамелі додати смородини (додавала свіжу перемелену), то виходить не карамель зі смаком смородини, а мармеладки смородинові (влітку розтають, зберігати в холоді).
 
ArielДата: Середа, 06.03.2013, 13:06 | Повідомлення # 4
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Частою готую своїм до чаю! biggrin

Творожні кульки

Необхідно:

Творог - 300г.
Яйця - 2 шт
Цукор - 5-6 ст.л.
Сода - 0,5ч.л.
Сіль - 0,5ч.л.
Борошно
Соняшникова олія для смаження

Розминаємо творог. Додаємо яйця, цукор, сіль і соду. Борошно додаємо до тих пір поки тісто буде липким для скочування кульки. В окрему тарілочку відсипається борошно. Беремо трохи тіста кладемо в борошно і скачуємо кульки. Наливаємо олію в ємність для смаження (як мінімум на половину кульки). Нагріваємо і опускаємо готові творожні кульки. Обсмажуємо з обох боків до золотистого кольору. Готові творожні кульки посипаємо цукровою пудрою.



Готуються швидко і легко. Моїм дуже подобаються! biggrin


 
ЧарівницяДата: Середа, 06.03.2013, 16:51 | Повідомлення # 5
Пані Зразковість
Група: Гуру спілкування
Повідомлень: 385
Репутація: 3
Статус: Offline
Ariel, підтримую - дуже смачно tongue я теж такі готую.

 
Форум » Клуби за інтересами » Кулінарія » Дрібні ласощі - велике задоволення (Цукерки, зефір, мармелад та інші солодощі, що не випікаються)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: