П`ятниця, 29.03.2024, 16:49

 Підготовка до школи - Форум

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Чи подобається Вам форум
Всього відповідей: 76
Погода
Друзі сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Турботлива матуся » Дошкільнята (від 3 до 6 років) » Підготовка до школи
Підготовка до школи
AssolДата: Середа, 16.01.2013, 18:32 | Повідомлення # 1
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 649
Статус: Offline
Нам восени вже час йти до школи. І от коли я дізналася по якій програмі буде вчитися моя дитина - мені стало погано wacko . Зкожним роком програма все складніша (таке враження, що хтось вважає, що зараз народжуються лише "Вундеркінди"). І вимоги до першокласників нині, ледь не як до абітурієнтів. Докладніше тут
Йдучи до школи дитина вже повинна вміти читати. В першому класі у вересні місяці діти вже додають і віднімають у межах сотні! У другому! класі діти вже вчать табличку множення.
Так що, питання підготовчих занять стоїть дуже серйозно.

Ви свою дитину якось підготовлюєте до школи? Може знаєте вчителів які в приватному порядку займаються з дітками?
 
KulbabaДата: Субота, 02.02.2013, 22:16 | Повідомлення # 2
Фрау Цілеспрямованість
Група: Подружка
Повідомлень: 149
Репутація: 1
Статус: Offline
З вами згідна!!! Раніше дітей вчили писати, читати в школі, а нині діти повинні прийти в школу обізнаними dry Зараз багато інформації є в інтернеті для підготовки дитини в школу) Головне не забувати навчати дитину потрібно граючись! Щоб їй це подобалось biggrin

 
Форум » Турботлива матуся » Дошкільнята (від 3 до 6 років) » Підготовка до школи
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: