П`ятниця, 19.04.2024, 21:08

 Як обрати ім'я дитині? - Форум

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Чи подобається Вам форум
Всього відповідей: 76
Погода
Друзі сайту
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Чекаємо на лелеку » Підготовка та пологи » Як обрати ім'я дитині?
Як обрати ім'я дитині?
ArielДата: Неділя, 06.01.2013, 21:26 | Повідомлення # 1
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 918
Статус: Offline
У вашій родині незабаром з´явиться малюк. Це велике щастя і величезна відповідальність одночасно. Одним із перших питань, над яким майбутні батьки замислюються є питання про те, як назвати дитину.
У давні часи вважалося, що обрати ім’я дитині – обрати їй долю. Цей давній звичай називали ім’янаречення. Значенням імен приділяли багато уваги.
Напевно, всім батькам хочеться назвати дитину ім´ям красивим, та особливим. Прийти до загального рішення досить непросто, адже майбутній мамі подобаються одні імена, а татові – інші. Пам´ятайте, що в першу чергу ім´я дається дитині, і саме їй має бути комфортно з ним ціле життя.
Крім того, при виборі імені потрібно брати до уваги саме значення імені. У сучасному світі існує величезна кількість словників, які розповідають про походження імені, його таємний сенс і значення. Ще можна зробити астрологічний або нумерологічний аналіз імені, уважно простежити зв´язок імені з часом і датою народження.
Постарайтеся вибрати ім´я так, щоб згодом ніколи не пошкодувати про нього. Ім´я малюка має принести вашій дитині комфорт і тільки позитивні емоції.

Хто в вашій родині обрав ім´я дитині? Напишіть яке ім´я обрали та його значення.


 
ZolushkaДата: Четвер, 07.02.2013, 00:12 | Повідомлення # 2
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 467
Статус: Offline
При виборі імені для дитини слід керуватися такими критеріями (на мій погляд, звісно):

1. Значення імені.
2. Милозвучність в поєднанні з ім´ям по-батькові та прізвищем (особливо, якщо у вас хлопчик).
3. Наявність ніжної, лагідної форми імені.
4. Можливість скоротити ім´я для знайомства з ровесниками у віці 15-20 років.
__________________________________________________________________________________________________
Ми з чоловіком зійшлися на думці, що будемо обирати ім´я серед слов´янських імен. Далі - думки розбіглися: мені ніяк не подобалось те, що він запропонував. Я сіла за Інтернет, і за деякий час обрала, що хочу я. "Випадково" залишила відкритий записник з іменами на клавіатурі...
Сина ми назвали - Лучезар.
 
ArielДата: Четвер, 07.02.2013, 08:12 | Повідомлення # 3
VIP
Група: Адміністратор
Повідомлень: 918
Статус: Offline
Ми довго з чоловіком не могли обрати донечці і'мя. Ті що подобались мені, не подобались йому, і навпаки. Склали список із 5 імен та до згоди так і не дійшли. Поки Я була в родзалі після пологів, чоловік перезвонив знайомим та рідним, і сказав що в нас народилась донечка Альбінка. biggrin

 
ЗлючкаДата: Середа, 13.02.2013, 21:07 | Повідомлення # 4
Фрау Цілеспрямованість
Група: Організатор СП
Повідомлень: 179
Репутація: 1
Статус: Offline
А у нас було декілька варіантів, але коли дізнались, що буде хлопчик і я побачила його на екрані під час УЗД, відразу вирішала, що синулю назвемо Максіком
 
valusha26Дата: П`ятниця, 15.02.2013, 12:52 | Повідомлення # 5
Міс Сором'язливість
Група: Подружка
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком швидко дійшли згоди що до імені синочка.У нас було два варіанти:Даня або Тімоша.Ми зупинились на імені Тімоша. biggrin
 
Форум » Чекаємо на лелеку » Підготовка та пологи » Як обрати ім'я дитині?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: